rups
Не си човек, не си икона, и твоят ден не ме вълнува, не си герой, не си ми мил, не си доволен, не ме търси. Защото ти си черно-бял, един портрет почти без цвят
Sham
Надявам се никой от съседите да не прави секс тази нощ, защото искам да спя.
Forsi
IE6 = 8-bit PNG or 24-bit PNG? Защото ползвам 24 битови и PNGfix не бачка върху тях.
hristof
Досега бях на PHP три часа и сега спирам, защото трябва да изясня разни неща с възложителя, който нещо го няма и затова почвам C++.
rups
@man0l аз имам само едно и няма за какво да му мрънкам, защото то е умно
rups
@man0l Ми защото му е омръзнала дългата косичка, а блогът ми е розов, защото е хубав
m1sterg
Утре го дават доста студено. Отивам да си лягам, защото днес беше изморителен ден. Искам да си почина. Лека на всички!