Търсене на постове: #Защото

Анелия
Anellya
Лека вечер на всички от мен, защото утре на работа, после още 3 дни, после два дни почивка... и после опашката пред бюрото по труда. Лека!
Георги Цветанов
t0m3kk
@tenderlilac да, защото Шишо Бакшишо ги подпомага и всичко е в русия нали ау и за т'фа :D
Ally
alish
@schizophrenia бтв майката на дидко е звъняла на баща ми да ме търси защото съм била имала уговорка с дидко. хъ? O.o
Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion пшшш за първи път с някоя мадама да харесваме еднаква музика :D ама сиг. защото и аз слушам всичко :D:D
Георги Цветанов
t0m3kk
Лягам да спя, защото разбрах, че комбинацията бира и ром не е много добра... пък и от тая бира ми се приспа като на животно...
Георги
FeelTheFear
@tihomir Защото съм мързел....
fransk Cognac
viktorkoichew
@angelovarna Синът му е по-як.. сигурно защото се опреличавам на него :(
Angelo
@rups не знам дали ще върви добре на лаптопа. А трябва да правя resize na C дяла, защото съм го направил малък :)
Леприкон
ZzZaPyr
@Rx-Ende защото дизайнерите са с промити мозъци и ползват мак -> не се занимават с Win :P :D
Аспарух К.
acnapyx
"Най-щастливият мъж на земята е бил Адам - защото не е имал тъща." "Не бе, имаше там в историята някаква змия!"
Георги Цветанов
t0m3kk
@gogata2427 нали ти казвам, аз само на ръка съм ловил (експерт съм), а за кофите няма голямо значение, защото на повече от 7-8 санти не може да се вдигне
Георги Цветанов
t0m3kk
Лягам да спя, защото след 3 часа трябва да съм на линия :] Но като за последно поздравче с Brad Sucks - Borderline (Pascal Kleiman PsyTrance Mix)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@yuliyan Мне, но по някаква причина ми спряха сайта ... И не съм се занимавал от тогава защото нямам време :(
Георги Цветанов
t0m3kk
Мисля да си купя домейна gtsvetanov.com , защото гледам, че е свободен, пък и обмислям вариянта да си направя 1 блогче и малко протифолио да сложа :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Просто песента е супер зарибенка... таз' сутрин се събудих с нея, защото като се включи ТВ-то почна тя :)
Страница: 195 196 197 198 199

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата