Търсене на постове: #Защото

Георги Цветанов
t0m3kk
@ProPlay Един съвет само за квотата на качване... свалете я около 250mb да бъде, защото иначе ще могат да се качват филми за телефон, а не мисля, че го искате!
Еми Окснитси
1255811297905198.jpg dandelion
Знаете ли колко е един метър бира? Ето толкова :) Хайде аз отлитам защото time isn't wasted when you're getting wasted.
Алекс
alex95
@sandprince То не е мой, на debian е хоста. Аз ползвам само icn :) Само домейна на wstats.org е в СХ защото е от Wt
Мартин Маринов
podmatrix
@sandprince в админ панела изкарваше ли ти вс категории, защото на мен не ми е омазал блога, но не ми изкарва вс категории. Изкарва само 1та...
Алекс
alex95
@R3sp3k7 защото на мен изобщо не се отваря :D
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia аз ли ти казах за него или не? xD защото го гледах на скоро и така де... за протокола... xD
y-t-ass
@dandelion ХАХАХА, мислех, че недоумиците само тук ги има... абе много неща губят времето за много други, само защото си "длъжен". не че конкретно.по принцип.<d
Ally
alish
моля ти се... казва ми,че не иска да знае нищо за наркотиците или за болестите или за смъртта,защото било гадно и той искал да се изолира от подобни неща. O.o
Любомир Петров
lpetrov
@alex95 ми това ползвам аз при smali.me.. за това направих още 1 сайт..защото е по смислено и сигурно да се ползва този алгоритъм за shortener :)
patblansh
@angelovarna това е защото сигурно не си пробвал. а това не са пластмаси, а детски ръчички
Ангел
angelovarna
@disappointed то е защото съм се захванал с редизайна на това: http://webtrail-bg.com,пък и какво в моите постове те радва?аз съм мълчалив по душа :)
Юлиян
yuliyan
@petersvp, ем... реших да кажа CS стайл, защото повечето мислят, че half-a е мод за CS :), а едно време в залите с 333 MHz машини, само халф се цъкаше
Георги Цветанов
t0m3kk
Лягам да нункам, защото сутринта тря'а ходя на практика :) Лека вечер на всички :)
Дидо
Miraculous
@Yalamov Съмнявам се, че правиш толкова много, защото, до колкото знам, трудно си вдигаш задните части. Надявам се слуховете да не са верни, съчувствие, нали...
Николай
harryniki
@petersvp познато...защото вече съм запознат с проекта :D
Страница: 197 198 199 200 201

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата