@ProPlay Един съвет само за квотата на качване... свалете я около 250mb да бъде, защото иначе ще могат да се качват филми за телефон, а не мисля, че го искате!
@dandelion ХАХАХА, мислех, че недоумиците само тук ги има... абе много неща губят времето за много други, само защото си "длъжен". не че конкретно.по принцип.<d
моля ти се... казва ми,че не иска да знае нищо за наркотиците или за болестите или за смъртта,защото било гадно и той искал да се изолира от подобни неща. O.o
@Yalamov Съмнявам се, че правиш толкова много, защото, до колкото знам, трудно си вдигаш задните части. Надявам се слуховете да не са верни, съчувствие, нали...