Търсене на постове: #Защото

Юлиян
yuliyan
@stankoff, аха, мерси, за сега отпадна като изискване, но наистина ще взема да разгледам новостите в wordpress, защото не винаги лекарството е плъгин :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Защо мадамата, която отрязах сваля мой приятел?! Може би защото се опитва да ме заинтересова, а пича е толкова незаинтересован, защото е зает...
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Не можеш да си сигурен,защото сме българи.. Аз понякога също си пускам стари поп-фолк клипове.. :D
Иво Станков
stankoff
@hurmaqny именно, защото хората в 20ч гледат Перла, а не Вип Денс явно
Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion кои каквото го интересува нали знаеш :) Все пак тая рецепта за домати не е на 1-во място, защото е нехаресвана... Българина предимно се интересува...
Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion да, защото не всички са идиоти :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Прибрах се, преди малко хапнах и се чувствам щастлив... Утре пак няма да ходя на училище, защото просто не ми се ходи и вече знам на коя дата ми е бала :Р
Георги Цветанов
t0m3kk
След като изгледах филмчето мисля да легна и да спинкам... Защото само след около 4 часа и 30 минути ще трябва да стана :) Лека нощ на всички !
Еми Окснитси
dandelion
Отправям се към банята и после да чета Параграф 22. Защо? Защото съм ваканция! И ще протакам домашните до последно :)
Лидия
LiDSoN
@man0l защото почва порното по тв-то ли ?! Така наричаше брачед ми 12часа...само тва чакаше смотльото :Д
Георги Цветанов
1255894341466041.jpg t0m3kk
Алкохола ни е мания... Това е от 1-вата година студентски живот на 1 приятел... от тогава ги изхвърлят другите, защото няма място :)
Паола
Paola
@t0m3kk Съжалявам г-н Граматика, ще се поправя следващия път (знам как се пише, но не слагам апострофи, защото рядко говоря "селски" и не съм свикнала)
Георги Цветанов
t0m3kk
@ProPlay аз ся кат' довърша сайта си (защото има страшно много работа, а го правя сам) ще пусна едно линкче, а пък ако дадете и банер ще ви сложа :)
шУс!
notexist
@unleashed защото си липсваме повече един на друг и като се видим сме по любвеобвилни и не се караме... да речем, че може и това да е :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@ProPlay в смисъл, защото гледам доста такива филми (особенно като съм на училище) и гледам, че повечето са от 270-280mb нагоре :)
Страница: 196 197 198 199 200

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата