Търсене на постове: #Защото

Мирослав Петров
miro91
@Kraff не ми трябва защото други езици освен бг и ен нечаткам :)
Вангел Стоев
venom
@elle защото ако не беше, нямаше да се падне на нас ;)
Мартин Маринов
podmatrix
@Rx-Ende и аз се чудя защо се самоубивали... Ми защото не могат да боравят с оръжия...
Алекс
alex95
@Millita а сигурна ли си че пишеш правилния хост? Защото тази грешка може и да е от твоя страна. Filezilla?
Алекс
alex95
@BUSTTER трие си ги защото според @schizophrenia е фешън :D Нали @lam3r4370
Надя
samotnata
@gogata2427 защо ли :) защото е сгрешила
Вергил Пенков
VPenkov
@rups Защото ново къмюнити трудно ще прогресира. Това защото в едно къмюнити хората нямат нещо общо, което да ги свързва. А и чалгата и простотията са на мода.
Надя
samotnata
@lpetrov така е, но точно сега искам да акцентирам върху неща, които излъчват нежност в жената защото този който може да види нещо повече от гръд и дупе...
Любо
basist4ovek
@alish защото това е фейсбук! :)
Блага Иванова
Blaga
Толкова се учих да съм по - тиха и да мълча. Сега започвам да се уча да говоря. Отново. Защото много имам да споделя. На хора, които си заслужават.
Блага Иванова
Blaga
При равин Леви дошъл младеж и горестно застенал: -Рави, защо никой не ме обича, особено момичетата? -Защото ти самият никого не обичаш, особено себе си.
rr
miStalE
@Kraff хехе, защото толкова спах xD
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l "Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови." - Това ми е любимо.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@NiGo защото ползвам майкрософтски инсталатор :) а сега като видях грешката по добре се сетих че съм забравил малко тестов код вътре :D
Denis Zhekov
Snooby
Боже, тая вечер сънувах код и се будех защото нещо не сработва :D Ще си дам почивка вече, снощи свърших със сайта, днес ще го пусна по някое време :)
Страница: 209 210 211 212 213

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата