Blaga
Толкова се учих да съм по - тиха и да мълча. Сега започвам да се уча да говоря. Отново. Защото много имам да споделя. На хора, които си заслужават.
Blaga
При равин Леви дошъл младеж и горестно застенал: -Рави, защо никой не ме обича, особено момичетата? -Защото ти самият никого не обичаш, особено себе си.
ZzZaPyr
@man0l "Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови." - Това ми е любимо.