@joronedelchev Защото се води част от морската градина, а и цената на която са го купили е много ниска. Но иначе аз не съм против.. нека да направят нещо добро.
"Аз съм ЗА, първо защото всички интилигентни училища в света са с униформи, второ учениците няма да се сравнят по това колко пари имат, а ще се сравняв.."
@Millita Препоръчвам ти да пишеш повече в него.. някак си това което си написала ме кара да го доизчета доста интерестно може би защото е писано от теб..