@notexist защото това е единственото живо нещо,което успя да оцелее 4 год, в стаята ми/само да добавя, че даже и насекомите не се оказаха достатъчно издръжливи/
@Forsi пуснах я отново, сега вече Load ми излзиа, но съм на 1 ниво. Май се прецаках, защото преди да я затворя дадох на нова игра и след това я quit-нах.