Търсене на постове: #Защото

Преслав Панайотов
pisio
@samotnata защото не искаме може би ? Защото няма да сме такива повече ?
Александър Атанасов
mind
@svejo ясно, аз се усъмних, че е бъг.. защото лимоните все още са 2 :)
Axel
axel
@samotnata защото ти пада кръвното?
E-uroci
@lam3r4370 ами не очаквам отговор вднага защото при тях е 6 и 30 сутринта. :D .Когато има развитие ще ти пиша. :)
Надя
samotnata
@notexist защото това е единственото живо нещо,което успя да оцелее 4 год, в стаята ми/само да добавя, че даже и насекомите не се оказаха достатъчно издръжливи/
Валентин Славов
Domsdey
@lam3r4370 защото правят пари на гърба на хората, развалят семейства и цялата рода.
Георги Костадинов
Forsi
@Kraff С 900 точки :D Беше ми трудно да постигна този резултат,защото играта ме мрази. Послдните 7 нива ги играх с 1 топка o.X :D
Георги Костадинов
Forsi
@alex95 Пробва ли през Wine,защото аз не съм я тествал. :)
Angelo
@rups жалко е да, аз даже го махнах, защото започна да скърца. Много скапано колело са й купили..
Мартин
music-text
@emoss Какво мисля за песента ли?Мисля,че е много добра.Много добра казвам защото все пак не съм голям фен на Sting :)
Ruslan Trad
Sham
@mireto или Ренесанса, която и да е епоха без модернизма, защото романтиката е скъпа днес:)
Георги Костадинов
Forsi
@Kraff Аз нарочно съм направил,когато умреш да се изтрие сейфа,защото,като не се изтрива много лесно се минава играта. ;)
Ruslan Trad
Sham
@lam3r4370 мерси! За хляба нямам представа, защото не съм търсил...в Билла съм виждал
Стоян Костадинов
Kraff
@Forsi пуснах я отново, сега вече Load ми излзиа, но съм на 1 ниво. Май се прецаках, защото преди да я затворя дадох на нова игра и след това я quit-нах. :D :(
Еми Окснитси
dandelion
Не харесвам приказки за принцове и принцеси. Не разбирам щастливият край, защото.. съм любопитна да знам какво става след това...
Страница: 210 211 212 213 214

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата