Днес денят при мен минава доста спокойно. Може би защото още не съм пускал скайпа? Реших да пощракам малко с апарата, наконтих бабата и ето резултата. --->
@sandprince, исках да напиша, че сравняваш със спам(грешка в бързината), ама този път не си затаковах работата за да си говорим, пиша тук, защото дадах дума
@nikitov София, Питай некой софиянче... В русе иначе къде е магазина и цените да не са... Защото един познат като си идва от Турция носи насам levis дрешки...