Търсене на постове: #Защото

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@miStalE защото когато подава по малко ток , намаля производителността на лаптопа :)
Вангел Стоев
venom
защото така неможе да се продължава....
Стоян Костадинов
1252069224540729.png Kraff
Днес денят при мен минава доста спокойно. Може би защото още не съм пускал скайпа? Реших да пощракам малко с апарата, наконтих бабата и ето резултата. :D --->
Михаела
MickeyMike
@meho на мен така ми заминаха 2 скайпа преди 1-2 години. Някой явно ми имаше зъб, защото ми смениха и на пощата и оправия нямаше. Е*а ми се майката ;)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@BUSTTER Не мисля. Миналия път ме скъса защото подсказвах. А сега и заради преписване. Не мерси :)
Юлиян
yuliyan
@sandprince, исках да напиша, че сравняваш със спам(грешка в бързината), ама този път не си затаковах работата за да си говорим, пиша тук, защото дадах дума
Преслав Панайотов
pisio
@Soul4o WTF , явно още съм сънен. Защото чета " Момичето с което съм се бил СБИЛ на морето ...."
Flashproject
@Kraff защото такава е идеята на проекта . Ако имаш конкретно нещо за правене го давай пък съвсем скоро ще си наясно струвам ли или не :)
Блага Иванова
Blaga
@axel Май е защото чалгата е основно на български език, та не им се налага да си мъчат празните кратуни. Загубено поколение...
Иван Савков
sandprince
@FeelTheFear ама ме гледа със страх нали? плюс това кво го ебе как се обличам (за празника на театъра и даскалото ми, защото това учих)
Надя
samotnata
@acnapyx хах, разликата е,че при онанизма е срамно, защото си го овладял до съвършенство, а уеб дизайна - защото си се провалил :Р
Favit Team
favit
@aleksoft сумата е конфиденциална, не мога да ти кажа и към кого да се обърнеш, защото и ние си търсим хора, ела на кафе един ден, ще си поговорим :)
Еми Окснитси
1251910682566434.jpg dandelion
Защо ми липсват приятелите от България? Ми защото тук няма къде да изпростея толкова...
Георги
FeelTheFear
@nikitov София, Питай некой софиянче... В русе иначе къде е магазина и цените да не са... Защото един познат като си идва от Турция носи насам levis дрешки...
E-uroci
@Forsi нямеше ме в скайп защото нямах ток. :D
Страница: 212 213 214 215 216

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата