@Principessa ЧРД! Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-привлекателна! Продължавай с така!
@pesho Защото са такива. И аз съм на същото мнение като @sandprince , преди копираха , сега не съм влизал да проверявам, всичко дословното от др сайтове.