Търсене на постове: #Защото

Георги Костадинов
Forsi
@svil4ok Защото през 2005 eBay са купили скайп за $3,1 млрд,а сега сделката е била за $1,9 млрд.
Алекс
alex95
@miro91 Мен ме кефи защото спестява много време и код, а и стават страшни ефекти с него :)
Ruslan Trad
Sham
@man0l като ще протестираме, трябва да сме различни,защото СМЕ различни,нали :)
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Да ти дам ли идея? Защото аз вече имам. :)
just rosko
rosko
@miro91 знам, но просто все още забравям някой работи, защото ми е 2-ри урок :)
Никита Никитов
nikitov
Въпрос:Защо кучето си ближе оная табота? Отговор: Защото може!
E-uroci
@miro91 а за менюто няма нужда нищо да махам, защото днес или утре ще го сменя.
Георги
FeelTheFear
@Principessa ЧРД! Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-привлекателна! Продължавай с така!
Белкин
ReXTaN
@man0l започна ли курса по Affiliate Marketing ? Защото все още не съм получил e-mail :(
Никита Никитов
nikitov
Пия си сокчето... Май цяла сутрин това ще правя. Първия работен ден се оказа прекрасен. Или е така защото започна със силна трнировка. Ще разберем :P
Мишо
muiiio
@dandelion Тъкмо щях да предположа каталан, защото и на португеш не ми мяза точно...
Георги Костадинов
Forsi
Днес можехме да отидем на кораба по новините,защото познаваме човека,създал го е и негов капитан,но,за нещастие,баща ми нямаше време...
Преслав Панайотов
pisio
@pesho Защото са такива. И аз съм на същото мнение като @sandprince , преди копираха , сега не съм влизал да проверявам, всичко дословното от др сайтове.
Иван Савков
sandprince
@pesho защото постоянно крадат уроци от други бг сайтове. аз съм потребител в един друг сайт за уроци и съм намерил в уроци.нет няколко урока
The Bot
bot23
[ff123] [taistvena] ЗАЩОТО ВИ ОБИЧАМ http://tinyurl.com/m63gxc
Страница: 213 214 215 216 217

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата