patblansh
хахах, сетих се снощи, в една чатанка, от първото съобщение иска да излизаме и аз казах че е мн смел и няма да стане, защото ще прекарам една приятна....
patblansh
@tihomir като вас и просто сте поредните...а снимките ви накрая изглеждат малко несериозно, защото са прекалено шарени и ежеднневни в сравнение с дизайна