aftercollabz
Бойко Борисов използва нощна лампа не защото се страхува от тъмното, а защото тъмното се страхува от Бойко Борисов.
muiiio
Аз отива да яде нещо, за да може да оцелее довечера, когато всъщност ще работи, защото явно сега няма такива намерения.
Sham
Аман от хора,които сами се хвалят, защото няма кой да го прави вместо тях.
Sham
@tihomir защото е нямало домашни любимци и е решил мъжа да е такова
Sham
Правило: Който пие, зло не мисли...защото не може.