NetCutter
Друго си е като си буден, не защото кофеин тече из кръвта ти(на моменти и обратното), а просто щото си се наспал....
Hamaelleon
@tihomir : ами хубаво е да се променят нещата, защото и най-страхотно изглеждащият дизайн или добра мениджърска идея са мъртви докато не се намесим ние, нали?
patblansh
@man0l не се натоварвай, направи си visionary board, така ще е по-лесно да материализираш визуализираното, за което мислиш, защото го искаш