Търсене на постове: #Защото

Peter Nikolow
bgdn
@Method-X Ми не са тъпи защото на iPhone трябва интернет мобилен.
Георги Динков
gogata2427
@ReXTaN Същата е работата и с най-дългата дума , а именно : "Ластик" , защото се растягал ли , разтягал :D ..
Map4o
@Soul4o Артефактите се появяват, защото най-вероятно ползваш utf8 колация .. или не?
Георги Костадинов
Forsi
@aviatrix Не знам,оригиналния ми браузър ми крашна веднъж и то защото много flash се насъбра.
Надя
samotnata
@drgigguls може би защото наистина е така ;) Всеки е самотен, по свое му ...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@SeoKungFu защото има индийски фриилансъри дето работят за без пари :)
Станислав
fresh
@gogata2427 само резача не съм го гледал. Така и не го гледах, защото не си падам много по ужасите, въпреки че куба и той е такъв :D. Ще го гледам, че филми ням
Георги Костадинов
Forsi
@mind Ще мога ли да го инсталирам на 8.10,защото гледам ,че темата е за Ubuntu 9.04?
http://www.apache.bg/?p=16
patblansh
спешно някой трябва да приеме офертата ми в работата, защото иначе отивам да плача в банята
Йоана Николова
ladyjoana
супер "яко" е, цяла нощ да си се въртял и да си бълнувал защото си болен с запушен нос и не можеш да заспиш и едва когато успееш да се унесеш вече (сутринта)
любака
lyubaca
Безсмислените дейности успокояват човека защото никой не е открил смисъла на живота а глупостта е очевидна, уютна и лесно приложима...
Георги Костадинов
Forsi
@ReXTaN Да,2 модула може да ме забяват,защото са малко по-сложнички от другите :)
rups
@Angelo дупетата ни се тътрят в края на редицата.. сигурно защото са много мързеливи ^^
Георги Динков
gogata2427
@stalker Знам , че ми е рано , но няма кой да ме спре , поне няма как :D , аз ходя да плувам и бягам , мач не играя , защото се дразнем и бием , накрая ние-вино
Анна
Sitoele
@Soul4o .. защото ми омръзнаа :<
Страница: 226 227 228 229 230

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата