axeny
Рали каза: towa e wirus(.vbs file) -Skype Hack каза: не е вирис -Рали каза: антивирусната я изтри! -Skype Hack каза: защото антивирусната ти е пиратска! (rofl)
tedo92
Добро утро. А явно ще е добро, защото ето тази новина ме развесели.
http://news.ibox.bg/news/id_822491687
ZzZaPyr
Tръгнах на фитнес, да вляза малко във форма, защото положението е трагично ;D
miStalE
ехееее всички са си изключили компютрите защото вали... пфффф...скука!
Soul4o
Сериозно обмислям да напусна тази 'СЕО игра'. Нямам никакво намерение името ми да се свързва с това на тея спамери, само защото сме на един домейн.