@kypidoncheto и аз си го мисля, но си тяхна работа. не съм ги бил с правата лопата в главата и да им викам СТАНЕТЕ КУХИ КАТО ЛЕЙКИ, защото те са тва...
Снощи гледах Хари Потър... Хареса ми, ама само защото Emma Watson е там Иначе не оправда очакванията ми нещо, но предполага, че следващите части ще цепят
@gogata2427 нашия градски е ... скоро бях свидетел как един чичка - шофьор удари шамар на едно дете 2-3 клас защото има само 40 ст, а си забравило картата ... :