Търсене на постове: #Защото

Леприкон
ZzZaPyr
Muhaha сдобих се с 21 лампи от село, защото намерих някакви стари ТВ и Радио Опера :) Има и няколко трафчета :) Надъхал съм се да си правя DIY Amplifier :)
Radoslav
Gunaludwe
Тя каза "аз съм кукличка" Аз казах "права си защото куклата е едно парче пластмаса"
rups
@kypidoncheto защото исках аватарът ми да съответства на моята душа - бяла, чиста и невинна :P хи-хи-хи
Denis Zhekov
Snooby
@rups @kypidoncheto според мен това си е въпрос на личен избор. Все едно да задължаваш някой, който пише с лява ръка, да пише с дясна, защото така трябва.
Denis Zhekov
Snooby
@kypidoncheto а ти мрънкаш, че аз спамя. Много неща не са както искаме да са, ама се примиряваме. Спамя защото съм ентусиазиран и споделям за това :)
Denis Zhekov
Snooby
@kypidoncheto може би защото не знаем как да го живеем.
Светлозар
CBeTHaX
@drgigguls искаш да кажеш уеб клонинг на mIRC? Защото е добра идея, като изключим, че няма всеки да си прави собствени скриптове(koz mIRC и разни такива).. :D
Юлиян
yuliyan
@svil4ok с отделен плъгин ли се вадят, защото тука успях само този да сложа, и има ли начин да сложа и двете в едно23
Юлиян
yuliyan
@svil4ok, като цяло, защото съм прост :) Поне оправих фийда :)
Axel
axel
Защо китайците са дребнички? Защото се свиват при пране XD
Мариан Игнев
mignev
@Drake не ми харесва също и рендването на текстовете за сега, също както и на линукс, защото просто съм свикнал как джама рендва и тнт., но мисля, че се свиква.
Мариан Игнев
mignev
@Drake Още ми е криво със клавишницата защото докато пиша код мишка не ми се налага много много да пипам и тук има още малкко да свикна.
oXteR
@Vbox7 смятам да забраните по някакъв начин да се показват клипове в топ 40 свързани с Андреа защото ми писна да виждам нея всеки ден
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@mignev Попринцип имам и 2-те на харда :D Winshit XP и Ubuntu ... но мисля да го махам Linux-а защото вече не ми трябва ... но искам да пробвам и OS X :)
Denis Zhekov
Snooby
@micro91 ...функционалност. И такива, които си го копуват само защото има платени версии и подръжават на първия тип.
Страница: 230 231 232 233 234

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата