@rups@kypidoncheto според мен това си е въпрос на личен избор. Все едно да задължаваш някой, който пише с лява ръка, да пише с дясна, защото така трябва.
@drgigguls искаш да кажеш уеб клонинг на mIRC? Защото е добра идея, като изключим, че няма всеки да си прави собствени скриптове(koz mIRC и разни такива)..
@Drake не ми харесва също и рендването на текстовете за сега, също както и на линукс, защото просто съм свикнал как джама рендва и тнт., но мисля, че се свиква.