Търсене на постове: #Защото

Мирослав Петров
miro91
@svil4ok На мен много ми харесва защото е Eclipse.
Стефан Митев
1247746139343575.jpg Rx-Ende
@ApoApostolov Някой от алфа серията на Sony. A200 kit ще ми допадне най-много, защото не ми трябват много мегапиксели, т.н. :)
Ally
alish
@schizophrenia защото... защото... защото съм ти ядосана че само отменяш сватбата ни :D
Мишо
muiiio
@RMPG Защото това е маркетинговото позициониране на InBev в случая с тази бира - не само в БГ са пуснали такива реклами. Такъв таргет гонят, просто :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Vbox7 Здравейте ... дали има някакъв отговор относно моята апликация за графичен дизайнер. Ако не просто ми кажете защото така без отговор е много гадно.
Надя
samotnata
@man0l остави това да го определи съдбата ... а понякога е хубаво да си "само приятел" просто защото не си е заслужавало :)
Ruslan Trad
Sham
@aviatrix така е...в Дубай знаеш ли какво е.Взимат работата на всички.В Сирия също е така, защото работят за много по-малко
Надя
samotnata
@Sham гледай да не си сменим ролите ;) защото ще си плащаш и лихвата ... а тя определено ще ми хареса ;)
Snoopy
blacksnoopy
БНТ1 се преименува на ББНТ1 за период от 4 години и то само, защото името ББТ е заето. (via dzver)
patblansh
толкова съм гладна, че и насън го усещам, цяла вечер съм се въртяла, защото в онова измерение им бяха свършили кашкавалените солети! шефа е купил последните!
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Vbox7 Моят E-Mail е [email protected] :D Казвам го защото рег-а тука май не е със същият мейл
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Един приятел има iPod и ми вика "400 лв. и е твой", а аз му викам "а далака за колко го даваш ?" и той "2500 лв. защото съм на зор" :D
Теодор Георгиев
tedo92
@Soul4o м, ок, това растение изглежда странно... за какво се използва, дявол го взел. защото за красота, по моему, не става
Недев
Snake
@mudisoft супер! Как се казва, защото има вероятност да сме в един клас?
снежана станева
snejkata
всичко друго е извън класацията ми!Това тук правя не защото вярвам че така ще открия истински приятели,а защото днес такива в живота вече няма!На всички
Страница: 231 232 233 234 235

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата