Търсене на постове: #Защото

снежана станева
snejkata
една изслушана песен винаги има послание и никога не е слушана защото е хард,а защото е смислена,всяка дума е премерена и винаги казана на място/без смислово
Валентин Славов
Domsdey
@ZzZaPyr защото IE sux :)
Симона
simsy
@mudisoft ох, дано не е така... Не го игнорирам, защото се получават добри дискусии покрай коментарите, но скоро май ще си замине :D
Ally
alish
@schizophrenia ...че да го намеря и убия...и ми вдига някакъв мъж,който казва "алекс ми каза да вдигна аз защото номерът е непознат.кой се обажда?"
The Bot
bot23
[ff123] [latina56] Аз спечелих защото ти ме обичаше..... http://tinyurl.com/kwo885
Георги Костадинов
Forsi
Хаха ,тока нещо ми спря и ПC-то се рестартира. Добре че направи така,защото нещо бях прецакал в кода на играта. Сега отначало :D
Радослав
Soul4o
не... не... НЕ... нененене... НЕЕЕЕ.... само не и това ! Защо !?!? Защо подяволите ? Нов браузър от M$... защото 4 основни не ни стигаха... абе майка им ******
http://www.hicomm.bg/readnews.php?nid=7555&cid=6&sterm=&pg=0
Георги Костадинов
Forsi
First look! :) -> http://bit.ly/tjAGb ,само менюто ще дам,защото екрана "по време на игра" ,ще бъде различен. BTW Subscribe for incoming news.
http://feebrick.co.cc/
Denis Zhekov
Snooby
@Forsi абеее този го даваше за 250 защото... има причина, не е технична, чисто нов е, но трябва да му се смени SIP кода и да се префлашне.
Анелия
Anellya
Някой от съседите иска да ме умори! Връща си, защото го тероризирам музикално... Пържи лук и в цялата стая смърди.
Ruslan Trad
Sham
За първи път от месец, спах спокойно:) сигурно, защото гледах вчера Ледена епоха 3.Няма такъв филм! В 12 вечерта салонът пълен и се тресе от смях.
Анелия
Anellya
Колкото и да не ми се иска трябва да ставам, защото имам малко работа из местообитанието, а трябва и да уча. Дано да взема изпита. Лек и усмихнатден на всички!
Надя
samotnata
@Snooby на гарите понякога ни чака нещо хубаво, което идва с нас :) Защото си заслужаваме :)
Анелия
Anellya
След пицата, която унищожих преди малко ме избива на мисли. Дали ще завали, защото така като гледам на там отиват нещата.
Иван Савков
sandprince
@Drake защото тениската ти е от WT, вижда се логото на superhosting :D
Страница: 232 233 234 235 236

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата