snejkata
една изслушана песен винаги има послание и никога не е слушана защото е хард,а защото е смислена,всяка дума е премерена и винаги казана на място/без смислово
Soul4o
не... не... НЕ... нененене... НЕЕЕЕ.... само не и това ! Защо !?!? Защо подяволите ? Нов браузър от M$... защото 4 основни не ни стигаха... абе майка им ******
http://www.hicomm.bg/readnews.php?nid=7555&cid=6&sterm=&pg=0
Anellya
Някой от съседите иска да ме умори! Връща си, защото го тероризирам музикално... Пържи лук и в цялата стая смърди.
Anellya
Колкото и да не ми се иска трябва да ставам, защото имам малко работа из местообитанието, а трябва и да уча. Дано да взема изпита. Лек и усмихнатден на всички!
Anellya
След пицата, която унищожих преди малко ме избива на мисли. Дали ще завали, защото така като гледам на там отиват нещата.