patblansh
писна ми да съм клошар, ще си правя фирма, супер яката фирма, клиентите ми ще търсят само нас, защото сме най-добрите и ще имам обувки като на Сандра Бълок
acnapyx
"Защо ми е студено, Герда?" "Защото си зъл, Кай." "Ами аз точно затова съм зъл, защото ми е студено, дге!"
Sham
…Ню Йорк закъснява спрямо гринуичкото време, защото Америка е открита много по-късно… - хахах, кандидат-студентски бисери...
DiamondStar
Лека вечер на всички. Леглото ме зове, защото вече не мога да си държа очите отворени.
Sham
хапвам диня, защото друго не мога
oXteR
@JoKs нищо не съм направил спрях защото нямах пари, сега пак ще тръгна само да свърши лятото че мога да почвам работа