Търсене на постове: #Защото

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Трябва да се оправям, защото ще излизам за по кафе с приятелките ми. Ама съм такъв невиждан мързел че ще ме почакат малко :)
patblansh
писна ми да съм клошар, ще си правя фирма, супер яката фирма, клиентите ми ще търсят само нас, защото сме най-добрите и ще имам обувки като на Сандра Бълок
Йоана Николова
ladyjoana
@man0l решавай по-бързо обаче...защото партидата по 30 лв ще свърши.. и всяка следваща ще се вдигат цените.. аз намазах на 25 лв. :P
rups
@patblansh ама на private party ли? Защото не знам колко фена имат в бг - 4,5? ^^
Радослав
Soul4o
@miStalE защото си на моретооооо
Аспарух К.
acnapyx
"Защо ми е студено, Герда?" "Защото си зъл, Кай." "Ами аз точно затова съм зъл, защото ми е студено, дге!"
Ruslan Trad
Sham
…Ню Йорк закъснява спрямо гринуичкото време, защото Америка е открита много по-късно… - хахах, кандидат-студентски бисери...
LiveDOTS
livedots
@fcolor Привет,кога ще пускате Cloud платформата,защото смятаме да хостваме сайта си при вас, а ще ни трябва много стабилен сървър. и мислехме да ползваме Cloud
Вергил Пенков
VPenkov
@vassi87 по принцип да, защото сме консервативни. И не, защото обичаме да се заяждаме. Второто надделява :)
DiamondStar
Лека вечер на всички. Леглото ме зове, защото вече не мога да си държа очите отворени.
Ruslan Trad
Sham
хапвам диня, защото друго не мога
oXteR
@JoKs нищо не съм направил спрях защото нямах пари, сега пак ще тръгна само да свърши лятото че мога да почвам работа
Йоана
ioankata
@blacksnoopy аа добре, защото ми причерня
---------
NetCutter
@svil4ok Ама това едва ли ще помогне, ако са ботове. Защото един подобен скрипт може да бъде изпълнен без "ru" като езикови настройки ;)
Страница: 234 235 236 237 238

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата