Forsi
Живей за днес,защото вчера няма да се върне,а утре МОЖЕ и да не дойде!
tedo92
Вече много, ама много внимателно ще си мисля дали да правя услуги и на кого! Защото това, което стана днес беше абсолютна мечешка услуга!...
Anellya
водопада от близо, но пресъхнал, но не защото кучето ни пие вода от него. Помпата се е развалила, но ще я оправят и пак ще потече вода.
svil4ok
Върнах се обратно към версия 3.0.11 на "лисичката", защото на последната версия 3.5 не ми работят всички аddon-и
Anellya
Мисля да ставам за да гледам филм, или поне да опитвам, защото много ми се спи. Лека вечер на всички!
Forsi
Утре ще си почина хубаво,защото събота и неделя ще уча по английски. На 23 ще имам изпит.