Търсене на постове: #Защото

Георги Костадинов
Forsi
Живей за днес,защото вчера няма да се върне,а утре МОЖЕ и да не дойде!
Теодор Георгиев
tedo92
Вече много, ама много внимателно ще си мисля дали да правя услуги и на кого! Защото това, което стана днес беше абсолютна мечешка услуга!...
Анелия
1245823238602080.jpg Anellya
водопада от близо, но пресъхнал, но не защото кучето ни пие вода от него. Помпата се е развалила, но ще я оправят и пак ще потече вода.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@aviatrix : абослютно всичко ми е UTF-8, отдавна не ползвам друго.. чудя се, защото и аз имам поща в gmail, и други тествах и точно с gmail нямаше проблеми
Свилен Попов
svil4ok
Върнах се обратно към версия 3.0.11 на "лисичката", защото на последната версия 3.5 не ми работят всички аddon-и
Стилян
MvPvg
Баннаха ме от invision modding защото форумът ми разпространявал пиратско съдържание :D
Иван Савков
sandprince
@SacramentDeath защото ми се вреше направо в устата и не ме остави намира докато не му го дадох :D
Denis Zhekov
Snooby
@svil4ok макар че няма кои знае какво значение, защото така или иначе ми е направено да помни предишната сесия :D
Анелия
Anellya
Мисля да ставам за да гледам филм, или поне да опитвам, защото много ми се спи. Лека вечер на всички!
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@aftercollabz Мне защото шанса да спечелиш наградата е 1 на 10000 ... Но пък може би си заслужава ... Но тази група получава няколко хиляди по 1 лев за песента
Александър
aftercollabz
@Drake защото си заслужава не да се сваля, а да се купи. ;) и съм готов да си купувам още песни, стига да ме впечатлят толкова силно.
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@stankoff Даже исках да се снимам с ферарито ама ми казаха да не съм близко до него защото е много скъпо и е частно :D
Георги Костадинов
Forsi
Утре ще си почина хубаво,защото събота и неделя ще уча по английски. На 23 ще имам изпит.
Пламен Хараламбиев
zico
@Drake За съжаление трябва да поразуча точно joomla, защото фирменият сайт е на тази платформа :)
Страница: 236 237 238 239 240

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата