@sandprince не го защитавам щото е от моя град, а защото е направил много за бграпа.Не е като тея устата,играта дето уж "рапари" а пеят с Азис и Софи Маринова
@axel Ама защото бих могъл да свърша толкова много неща днес! Да изляза с приятели, да ходя да снимам, да прочета книжка, да сготвя нещо готино... Ама не - лежа
@ZzZaPyr не връзки - роднини не ходя много много защото братовчедите ми са големи и нямам с кой да излизам ходя когато дойде време за релакс..така че..