Търсене на постове: #Защото

Стоян Николов
amigo
@sandprince не го защитавам щото е от моя град, а защото е направил много за бграпа.Не е като тея устата,играта дето уж "рапари" а пеят с Азис и Софи Маринова
Теодор Георгиев
tedo92
хм, какви са преимуществата на .net пред php? и има ли изобщо такива преимущества. питам, защото днес една фирма ми говореха, че минават на .net ...
Denis Zhekov
Snooby
@axel това ще ме депресира, защото нямам пари да си завърша модинг проекта XD
Боян Пейчев
JaG_
@Nick евала! Аз цял ден мързелувам в офиса. Един човек да няма да се обади да поиска backup, защото си е сбозил сайта.. Егаси скуката :D
Дани Бързия
sertys
@aleksoft само не си взимай от крем карамела на данон. всичко друго е, но не и крем карамел. един приятел го яде, защото не обичал крем-карамел :)
CarreraGT
@Method-X да, защото не виждам какъв е смисъла да се пишат тъпотии в седем различни сайта едновременно :)
Мишо
muiiio
@axel Ама защото бих могъл да свърша толкова много неща днес! Да изляза с приятели, да ходя да снимам, да прочета книжка, да сготвя нещо готино... Ама не - лежа
Denis Zhekov
Snooby
@man0l и аз съм я ползвал, доста време даже. Но спрях да я ползвам, защото ме изнерви да чакам всеки път да зарежда като я стартирам.
Дани Бързия
sertys
ще dist-upgrade-ва от gutsy до jaunty, защото вече няма съпорт за gutsy gibbon.
oXteR
Май няма да има ipod touch защото утре съм на пазар за дрехи! :(
Denis Zhekov
Snooby
@axel вече дават ли да се поръчват от сайта, защото известно време нямаше Request free CD
Axel
axel
@Snooby Хах, ще се обадиш на бтв-то самоче ще стигнат след минимум 2 часа защото всякви бабички ше ги спират да се оплакват :D
Йоана Николова
ladyjoana
@axel защото човека си го заслужава...
Любомир Петров
lpetrov
@ApoApostolov но има време...защото аз и @man0l сме ... "леко" заети в близките поне 3седмици .. така че до тогава само мислене ще правим :)
Любомир Петров
lpetrov
@ZzZaPyr не връзки - роднини :D не ходя много много защото братовчедите ми са големи и нямам с кой да излизам :) ходя когато дойде време за релакс..така че..
Страница: 247 248 249 250 251

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата