Търсене на постове: #Защото

Йоана Николова
ladyjoana
@Soul4o защото е "Женски" купон :D да се събличам пред жени ли :D
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby казва се Чарли :D защото прилича на Чарли Чаплин :D
Вангел Стоев
venom
Отново в Хасково само,че ползвам гадния Глобулски нет, защото наще не са платили нета... Което значи,че чак в петък ще имам нормален нет....
anon
@schizophrenia а котенца имаш ли? защото скоро ще раздавам 3, е, скоро-скоро, след ~месец. знаеш ли някой да иска? ама сериозен и добър :)!
oXteR
@sandprince ъ - н :D не харесваш спорт защото не спортуваш вземи играй футбол и ще разбереш че е супер яко
alexnickerman
@sandprince такъв не мога да ти предложа, защото няма нищо ново и хубаво, мога обаче сериал. Няма да съжеляваш, ако си свалиш "Supernatural", уникален е.
Ruslan Trad
Sham
@sertys разумна е, макар,че свинете в Турция са значително по-малко,защото има един елемент,който влияе -нежеланието на хората да са близо до свине.Климат също.
Еми Окснитси
dandelion
Това да се върнеш от купон,след като си пил,защото си се сетил за едно домашно за сряда и ти е станало гузно..само аз може да съм такъв идиот да си спра купона.
Стефан Митев
Rx-Ende
@FeelTheFear Ако имаш някакви коментари относно дизайна ги обръщай към мен, защото е мое творение. хР
Ruslan Trad
Sham
@sertys трябва ми за Ubuntu.Свалил съм го от торент,но искам да е bootable, защото е за учене,не за обикновена инсталация
Axel
axel
@sandprince аз пък не искам защото така слагат прахта на някое място и всеки път като някой я види ще му става тъжно а аз не искам да тъжат нон стоп
Дани Бързия
sertys
@nofearinc казуса е екзистенциален :) TTL-a намалява, защото мислите вече са загубили своя смисъл докато стигнат горния кортекс.
Апостол Апостолов
ApoApostolov
"Ако можеш да ме убиеш с един удар, си по мъж от мен. Не защото си нещо повече от мен, не се дуй, а защото тогава ти все още ще си същият мъж, а аз ще съм труп.
oXteR
@FeelTheFear де да знам сигурно от предприемач имах една тема която е отишла в кошче... може би от там защото само там съм писал
Дани Бързия
sertys
@schizophrenia пак не си разбрала. това са отношенията между богомолките. между хората е малко по-фино, защото човека е съзидателно същество. не че съм го искал
Страница: 246 247 248 249 250

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата