venom
Отново в Хасково само,че ползвам гадния Глобулски нет, защото наще не са платили нета... Което значи,че чак в петък ще имам нормален нет....
dandelion
Това да се върнеш от купон,след като си пил,защото си се сетил за едно домашно за сряда и ти е станало гузно..само аз може да съм такъв идиот да си спра купона.
ApoApostolov
"Ако можеш да ме убиеш с един удар, си по мъж от мен. Не защото си нещо повече от мен, не се дуй, а защото тогава ти все още ще си същият мъж, а аз ще съм труп.