lpetrov
някой неспящ да е успял да прочете какво ново ще пускат в едно23 (от techjump), защото сайта им не се отваря а ми е интересно :?
yuliyan
@randex, може би защото пишеш "следобяд" с правописна грешка?
axel
Хора и други хора аз мисля да си лягам защото ме избива на простотия а и утре трябва да ставам рано
antubis
Гледам Фактура по ММ с голям интерес, защото Драго ще хвърли светлина по проектът, по който работим от известно време.
ApoApostolov
@Shamana Няма да ти наливам акъл, но внимавай колко агресивно подхождаш към живота, защото той има навика да си отмъщава по неведоми начини.