@Rx-Ende да, така е, ужасно кофтииии ееееееееееееееееее ама вече можеш да се успокоиш, защото това е първоаприлска шегааааааааааааааааааааааааааааа хахахха
@Rx-Ende Как да направя рекламна дипляна Всисъл правя я А4 деля на 3 с DPI 300, но нещо се прецаква... става супер малък текста, защото като го направя нормален