Sham
@elle искам да замина сам, някъде далеч и да си отдъхна.Защото главата ми ще се пръсне.
NjoYko
От днес нататък се отдавам само на работа.... не искам да виждам момичета, защо ли ? Защото са кучки !
freak
Програмистиии предложете лек и ефективен php thumbnail скрипт, защото неща от рода на php_thumb() ми се струват тегави ...
Sham
Затрупан съм с работа, гледам сериали, за да се отпусна,защото няма с какво друго да се отпусна. Мисля, че трябва да започна да чета Даниел Стийл.
Snooby
@Method-X абее онзи apple-ския бутон кой го замества на windows клавиатурата? Защото немога да ползвам Ctrl+C и т.н.
KOx2
Тези от вас които не знаят какво е ЗЕС, моля прочетете. Замислете се, защото точно вас пичове за които нета е живот и страст мисля, че е най-важно!
http://justkaloyan.wordpress.com/2009/04/07/mbp/