Търсене на постове: #Защото

Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Опитвам се за пореден път да оправям чуждите глупости, защото някой не е чел как се пише код. Деб@ глупостите деб@
Георги
FeelTheFear
@momentofpeace Аз мисля, че са ме сложили на последно място, само защото не е напълно завършен сайта. Малко се ядосах на тоя Кулев, но все едно
Георги
FeelTheFear
@momentofpeace Само защото разочаровах много хора, както и себе си :) Все пак винаги в живота има падения ;)
Георги
FeelTheFear
@freak И направя сайт с мега дизайн, но с таблици, няма да ме сложат на първите места, защото нямам преподавател, нали. Сам се оправям, а другите ходят да...
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia това е цялата идея, а избрах теб защото изглеждаш възможно най-невинно и никой няма да подозира дори каква опасност ги чака Мухахахахахах :D:D
Георги
FeelTheFear
@sandprince Е не имаше два хубави и приятни сайтове, ако включа моя, защото според мен е приятно семпъл, все пак не съм се старал да о натрупвам с шарении
Ив
rhea
Прочетох книгата на Карбовски и сега ми е мъчно и тегаво. Защото е прав и сводника от Италия е прав и брат Коста е прав и семейството във влака. И го знам...
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince :D Warcraft историята ме кефи, защото все едно чета фикшън книжка за някое измислено царство :) Няма драма, просто факти :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Сънувах, че работя за Слави, но той ме уволни, защото правих секс на снимачната площадка.
TechJump!
TechJump
@KOx2 защото банера не ти харесва или защото не се интересуваш от тази сфера ?
Леприкон
ZzZaPyr
Почистване на регистри и оптимизиране на машината, защото напоследък много тегаво работи :?
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
@ladyjoana засега с мляко, защото това има, следващият път с боза. ;)
Gabbs
gia1205
Размисли и страсти: Вчера се проведе концерт по случай първи април... беше стахотно... а днес е много заспал ден... може би, защото на мен ми се спи..
kypidoncheto
Реших и аз да стана най-сетне :). Дано днеска да е по-хубав защото вчера някой се опитваше да ме съсипе :).
Ally
alish
@sandprince то защото принципно цялата поезия се е събрала в мен xD
Страница: 255 256 257 258 259

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата