eyankulov
Опитвам се за пореден път да оправям чуждите глупости, защото някой не е чел как се пише код. Деб@ глупостите деб@
rhea
Прочетох книгата на Карбовски и сега ми е мъчно и тегаво. Защото е прав и сводника от Италия е прав и брат Коста е прав и семейството във влака. И го знам...
antubis
Сънувах, че работя за Слави, но той ме уволни, защото правих секс на снимачната площадка.
ZzZaPyr
Почистване на регистри и оптимизиране на машината, защото напоследък много тегаво работи :?
gia1205
Размисли и страсти: Вчера се проведе концерт по случай първи април... беше стахотно... а днес е много заспал ден... може би, защото на мен ми се спи..