@FeelTheFear хората се циганят с плащанията. Нищо, че ги предупреждаваме, че работим скъпо. Разбира се това е защото работим качествено и експедитивно.
@miro91 а на предното състезание в Шумен каза че точно това не иска да вижда.. а да обясним как сме създали презентациите си защото е състезание по ИТ..