venom
Чувствам се някак си гадно, но не защото съм болен :
lyubaca
ееех, хубав приател имах ... взе че си откъсна главата с една бомба... много ми е тъжно за него понякога... сигурно защото случая е скорошен и често се сещам !
Soul4o
тряя пиша кодец ... не трябва да уча, защото ме мързи ... мързи ме да гледам и филм ... мързи ме да правя каквото и да е ... спи ми се ... мързи ме и да спя :|
KOx2
Това е, защото водя активен живот, днес примерно съм хапнал една активия и няколко супички. Помогнах малко в къщата и ходих да пия биричка ... и да, бягах малко
aviatrix
Гледай само да не е 1.6 75 коня, защото ще бавиш Ладите и Москвичи по магистралите, а те хората които ги карат и без това са по 80 години, НЯМАТ ВРЕМЕ !
venom
Жените харесват мъжа, защото е силен, но го обичат заради неговата слабост!
leonartis
Отпада регистрацията по ДДС за търговците на цигари. Радвам се, защото "първи в Републиката" писах за проблема и то във всичките му аспекти. Браос.