Търсене на постове: #Защото

Радослав
Soul4o
@kypidoncheto btw, имаш ли профил в софианци ? Защото май съм попадал на твои снимки :?
Вангел Стоев
venom
Чувствам се някак си гадно, но не защото съм болен :
kypidoncheto
@FeelTheFear защото тека :(
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa @Principessa защото ти звъня в офиса... за това :)
kypidoncheto
Опитах се да направя палачинки :) дани да съм успяла защото ако не съм няма да вечеряме.Иии мисля че станаха сместа стана "прекрасна".Някой иска ли??
любака
lyubaca
ееех, хубав приател имах ... взе че си откъсна главата с една бомба... много ми е тъжно за него понякога... сигурно защото случая е скорошен и често се сещам !
Радослав
Soul4o
тряя пиша кодец ... не трябва да уча, защото ме мързи ... мързи ме да гледам и филм ... мързи ме да правя каквото и да е ... спи ми се ... мързи ме и да спя :|
KOx2
Това е, защото водя активен живот, днес примерно съм хапнал една активия и няколко супички. Помогнах малко в къщата и ходих да пия биричка ... и да, бягах малко
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Гледай само да не е 1.6 75 коня, защото ще бавиш Ладите и Москвичи по магистралите, а те хората които ги карат и без това са по 80 години, НЯМАТ ВРЕМЕ !
Йордан
Qlamoff
@NjoYko може да се каже, но не ми е проблем защото имам удобен автобус до там. Сестра ти някъде в цвения квартал ли е?
Вангел Стоев
venom
Жените харесват мъжа, защото е силен, но го обичат заради неговата слабост!
Denis Zhekov
Snooby
@NjoYko макар че аз скоро го оставих заради Aptana Studio, но все още го ползвам, защото е по бърз и зарежда моментално :)
Красимир Крумов
leonartis
Отпада регистрацията по ДДС за търговците на цигари. Радвам се, защото "първи в Републиката" писах за проблема и то във всичките му аспекти. Браос.
Petya
Principessa
@h4ckY да, само ние можем, но ти каза, че не искаме, защото ни е по-изгодно така, т.е. връщаме се в начална позиция с изречението "нищо няма да се промени" :/
Страница: 274 275 276 277 278

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата