Търсене на постове: #Защото

Denis Zhekov
Snooby
@stankoff Хахаха, това е защото не си много активен напоследък ;)
Георги Костадинов
Forsi
@FeelTheFear Тя хич не е започната. :D Надявам се да е завърша. Защото имам 4 игри зад мен и все незавършени :D.Само ще ти кажа как ще се казва: FeeBrick :)
-=*****=-
mitternacht
Любов-това е, когато искаш да направиш някого щастлив по всички възможни начини, защото той е най-съвършения човек на света!
Дацко Маринов
NjoYko
Я кажете как да проверя на коя позиция излиза даден сайт според дадена дума ? Трябва ми някой работещ tool защото повечето които намерих не работят
Костадин Костов
hippers
Много ми е изнервено. Не знам дали е защото не спах следобед или защото тая вечер ми предстоят най-малко 3 часа учене...
kypidoncheto
Преди малко ядох някаква манджа :D:D:D добре де какво липсва?Сетих се!Може би трябва да излезна навънка, но това няма да стане защотото живота suX xD
Георги Костадинов
Forsi
@Angelo Ама всъщност ти сега за единицата ли говориш. Защото аз ти говоря за 2-ката,1-цата не съм я играл :)
Йоана Николова
ladyjoana
@sandprince недей се отчайва ;) хората не те разбират, защото не си като тях..и не си под "общия знаменател" и все пак има хора, които търсят точно "аутсайдери"
Светозар Георгиев
voic4e
@sandprince Някои го правят от мързел, други от страх, трети защото не вярват в себе си и че ще успеят да постигнат това, което искат.
Георги Матеев
georgimateev
@h4ckY най-големият проблем го имат тия, които го ползват, защото всеки втори сайт не им работи или ги тъпче с вируси :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa аз след работа се прибирам, преди това ще мина до Европата :) :* Свалил съм филм, надявам се само да не се сърдиш, защото си го гледала:)
Светозар Георгиев
voic4e
@schizophrenia Това с шоколада звучи яко! :) Ще го пробвам, дано да се навие на среща. Защото по думите на една позната, възможната причина да не ме иска е, че
Петър Петров
petersvp
@ladyjoana За разписанията, просто, защото са мързеливи мъже :D
Пламен
pacokatani
За себе си Борисов каза, че е антипартийно настроен. В същото време не виждал по-добро нещо от партиите, защото "така каза навремето и Чърчил".
http://dnes.dir.bg/2009/02/05/news3955893.html
Страница: 273 274 275 276 277

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата