Търсене на постове: #Защото

Ruslan Trad
Sham
@aviatrix @madmaster чудя се,защото нали е Бета...
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa Казвал съм ти че преди съм използвал Опера, и си е обичам, но използвам FF защото за това което върша, е по-добър - Web Development.. :)
Светозар Георгиев
voic4e
Този път няма да сложа снимка на КСАУДВ София-Пловдив, защото ще стана банален :D Иска ми се да имах снимка на ДЦ София-Карлово, защото е изцяло с релета :D
Светозар Георгиев
voic4e
@Emyto Аха :) Надявам се бъговете да не са шокиращи, защото не мисля да го ъпгрейдвам често, когато започна да го ползвам :)
Petya
Principessa
@h4ckY |( kaквото и всички останали в отбора :Р възможност да изпълниш новите trials, защото ще сме пове1е хора в crew-то :) simple
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@venom Не точно просто се сетих че някои хора са по-добри от мен в някои отношения и това ме дразни ... Защото не е честно ... :)
Дацко Маринов
NjoYko
Споменах ли колко мразя втора смяна ? Защото ти прави деня на ЛАЙНО ?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Се наспивам. Защото не мога да определя дали съм още гладна, и дали ми се спи или мога да изкарам поредната безсънна нощ .. Ето отново не мога да заспя
Петър Теодосиев
cracking
@Intel Отговорите са ясни ;) По скоро въпроса трябва да са,дали си струва да се занимаваш, но и отговор има-струва си,защото повечето не са важни, а специалната
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Sham защото е уникално и като търсиш зетокс не ти излизат 858735783468 не свързани резултата :)
Ruslan Trad
Sham
Направих малки промени,т.е. големи, защото ми омръзна от флаш неща :) http://www.myspace.com/ruslantrad
Petya
Principessa
@h4ckY а аз и това не съм. :/ няма как да отида да си взема да ям, защото съм сама в магазина и трябва да чакам да дойде някой да ме замести :(
Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear както искаш го разбирай. 9-ти клас сички момчета одихме при заместник директора защото направихме кучешка камара на 1 :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@YanaMitseva - Защото е интуитивният следващ член на най-малкото индуктивно множество, което съдържа единица :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде аз отивам да взема нещо за хапване, защото нещо много ми стърже коремчето :)
Страница: 272 273 274 275 276

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата