Търсене на постове: #Защото

BuKToP
@favit, и точно защото не съм активен потребител на тези услуги... още вчера попитах какво му е новото и различното на favit.bg
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Новата мадама и мъжкото ми ще свикнат бързо, но какво ще правим с 1-вата дама не знам защото от врата почна да съска и да се прави на велика :) на бебока
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@venom :D И последно кво ... Аз даже са мислех да си жертвам D:/ защото там имам 2 игри които не играя, а иначе е D:/ е голям 60 GB и мислех да имам SP2 и SP3
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Аха, ясно :) Е жалко, ама няма да мога да го гледам. Питам, защото мислех, че се е появила тук - в едно23 :D
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l На мен периодично ми идва по някоя грандоманска идея и трябва да отлагам, защото още не съм бизнесмен :D
Petya
Principessa
йеееей! :) обадиха ми се за интервю от Шератон :) 100% няма да ме вземат, защото има още 50 човека за тази работа, но нищо не пречи да се пробвам :)
Светозар Георгиев
voic4e
"Радио Атлантик - нежната музика" - Еха, на каква вълна съм настроен в момента :) Надявам се да остана на нея до края на деня, защото не ми се върти копчето :)
Светозар Георгиев
voic4e
@silia Защото наричат себе си "Рок радиото на България" (до колкото си спомням). Но явно искат да си орежат аудиторията
Силия Димитрова
silia
@schizophrenia Ами защото беше голямо междучасие, избрах си я произволно, викам: 9в? - Да... - Люба? - Дааа o.O
Недев
Snake
@Qlamoff, имаш ли линк за illustrator cs3? и ако може линк за оригиналната тема, която си едитвал за блога ти, защото дизайна на моя почти приключи!
Михаил Нейчев
drartik
Много е тъпо да си тъп, защото е за цял живот .... как може да съм толкова тъп ....
Светозар Георгиев
voic4e
@naddito @Nick ли стои зад тези профили? Питам, защото се чудя дали sedem.bg е негова разработка (нещо ме кара да мисля, че е така). Все едно @man0l @izbranonet
Мишо
muiiio
@gergancho Ами нямаше как да го поканя, защото той ми връчи пакета и си тръгна по своя път... Некст тайм :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Intel По принцип шансът да открия някое интересно девойче е малък, но в момента вися там, защото нямам избор - висят ми разни задачки на главата.
KOx2
@man0l защото хич не ме бива с илюстратора и първо ще си ги сканирам скиците :D а и таблет нямам ... ще я карам на ръка и PS ...
Страница: 277 278 279 280 281

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата