@venom И последно кво ... Аз даже са мислех да си жертвам D:/ защото там имам 2 игри които не играя, а иначе е D:/ е голям 60 GB и мислех да имам SP2 и SP3
"Радио Атлантик - нежната музика" - Еха, на каква вълна съм настроен в момента Надявам се да остана на нея до края на деня, защото не ми се върти копчето
@naddito @Nick ли стои зад тези профили? Питам, защото се чудя дали sedem.bg е негова разработка (нещо ме кара да мисля, че е така). Все едно @man0l @izbranonet