hippers
Трябва да си променя почерка малко, защото пиша малките букви И, П, Н и К по един и същ начин...
voic4e
се вмириса откакто съм тук. Странно, защото ходя със сухи джапанки... как докато бяха предишните съквартиранти тук, не се е вмирисал? Кво му стана?
kregma
@elle изобщо не ги щади :> колкото по бързо толкова по добре:> Забелязал съм наглеците са такива единствено защото др. ги търпят:> !