Търсене на постове: #Защото

Светозар Георгиев
voic4e
@KOx2 Аз не го произнасям, звучи гадно (войсче). В един сайт ме наричаха "гласчето". Ползвам го само защото е уникално и се пише лесно :D
Светозар Георгиев
voic4e
@unleashed Благодаря за разяснението. Питах само за думата, защото ми беше чудно, иначе не разбирам от история.
Светозар Георгиев
voic4e
@naddito Яснооо :) Защото аз съм го виждал написано "кан" върху билбордове и понеже съм го учил като "хан", го смятах за правописна грешка :D
Denis Zhekov
Snooby
@novinabg Когато го вземеш плс сподели впечатленията си, защото и аз размишлявам над подобна покупка :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@JoKs хахаха ми в момента искам да съм в даскало не само заради работата, а защото се издържаме сами :) а докат бях на дасало ме издържаха родителите ми ... :)
Костадин Костов
hippers
Трябва да си променя почерка малко, защото пиша малките букви И, П, Н и К по един и същ начин...
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@ladyjoana Даам имам си костенурка (чевенобузеста) и се казва Гуца :D Наричам я така защото е дебеличка и трътлеста :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Soul4o Е аз имах сайт при тия калъфи и взеха, че ми го спряха, защото не отговарял на техните изисквания !!
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@ladyjoana А много ли е зла ? Защото имам гадни спомени от сиямски котки :D
Светозар Георгиев
voic4e
Аз мисля да лягам вече, защото днес станах по тъмно - някъде към 9 сутринта, а снощи си легнах в 4-5 Приятна вечер на всички! :)
Светозар Георгиев
voic4e
@hippers Защото ако е така би трябвало между сгъвките да са се получили 128 лентички, а при 9 сгъвания - цели 512 :D
Светозар Георгиев
voic4e
се вмириса откакто съм тук. Странно, защото ходя със сухи джапанки... как докато бяха предишните съквартиранти тук, не се е вмирисал? Кво му стана?
Светозар Георгиев
voic4e
Здравейте! :) Малко късно влизам, защото със съквартиранта си делим акаунта за Wireless-а.
Огнян
kregma
@elle изобщо не ги щади :> колкото по бързо толкова по добре:> Забелязал съм наглеците са такива единствено защото др. ги търпят:> !
Марти
legrandelf
@man0l Защото: http://svejo.net/home/link_summary/137560-Mal...ez-cinizum :) :) :)
Страница: 278 279 280 281 282

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата