Търсене на постове: #Защото

Светозар Георгиев
voic4e
@man0l И аз искам да си направя, но искам да е Кермитгочи, защото много ме кефи :)
Светозар Георгиев
voic4e
@naddito Благодаря, нищо не ми говори :) Питах дали не е това, защото ни говориха за него по Компютърно Моделиране и Симулация на КОТ
http://en.wikipedia.org/wiki/Computer-aided_software_engineering
Ruslan Trad
Sham
@tihomir приятелю, нямаше политизиране,хората бяха гневни, тук 37 са арестувани,защото снимах ме подгониха
Denis Zhekov
Snooby
Най-после и нашето училище да почива :) И то не за друго ами защото улиците са заледени и неможем да стигнем до там :P
Симона
simsy
@unleashed :D хаха btw принципно не би ме учудило да го е казал той, защото съм чувала вече подобни изцепки. Но е малко вероятно наистина ;) Просто съвпадание.
Petya
Principessa
btw... някой ще обясни ли на неграмотната ми личност какво е Windows 7, защото днес ми казаха за това нещо... хмм... било better... :P
Светозар Георгиев
voic4e
@YanaMitseva Казвам го, защото една вечер на спирката до СУ наблюдавах как две момичета се целуваха, галеха и усмихваха една на друга. Готино беше :)
Мануел Симеонов
Manuel
@Yancheto, снощи съм заспал малко преди твоето предложение, но сега бих приел 1-2 за закуска, защото имам същия проблем :)
Цветелин Павлов
sentinel
А цигарите ще ги откажа, само защото там където се пуши е да си е*е кучешкия студ!
Map4o
@Soul4o Аз се преместих на VPS1 сървър защото посещаемостта нарасна, а импресиите почти се удвоиха, но при твоята посещаемост и импресии не виждам смисъл от VPS
Светозар Георгиев
voic4e
@Method-X ОК, мерси за информацията. Питах, защото аз пробвах да направя boot-ване на Windows по мрежата, но нещо не стана трика
Светозар Георгиев
voic4e
@venom Да, защото музиката по другите радиа е прекалено бавна за мен. Много ми се слуша дискографията на Hammerfall във FLAC формат, но няма как да я дръпна :(
Светозар Георгиев
voic4e
@LiDSoN Аз бивам :) Ако не трупясам, ще изляза малко тази вечер, защото снощи пропуснах :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@podmatrix Защото IE ги обича дебели XD
Мартин Маринов
podmatrix
Идеи защо 1px линия под IE излиза около 5-10px. Отговор от сорта на "Защото е ИЕ" не ме устройва :D
Страница: 279 280 281 282 283

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата