Търсене на постове: #Защото

Mariyan
По физика ме разбиха. Даскалката ме видя, че зная и ме изпита на 20 въпроса. И накрая най-нахално ми писа 5, защото не съм знаел някакви константни стойности..
Mariyan
Това, че владееш катаната(меч) перфектно, не ти дава право да сечеш наред, защото най-елитните катани остават в калъфа си.. ;]
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, за какво да се хваля? Аз дори не бях сигурен, че ще се появя, защото не знаех, дали не съм изпуснал срока. А списанието не знаех, че е излязло ;)
chipsi13
Ядосана съм в момента,защото ми откраднаха едно клипче във Vbox7
Михаелина Лилова
Mihaelina
@joronedelchev май останалите банки са се наговорили да доведат до фалит ПИБ, защото този слух го чух преди месец от 2-ма човека, работещи в две други банки ;)
Мартина
wintryburning
Танцувам вътрешно, защото си издействаха време само за да ме видят..преди да замина. Обичам така!
svejo.net
svejo
@_GaN_, сесията не е полезна за здравете, защото има значително висока консумация на училищно учение, което от своя страна е вредно явление.
GaN
_GaN_
Много съм радостен, защото открих научно доказателство (безспорно доказателство), че и майката и бащата са важни за едно семейство! Няма такъв просто :)
---------
NetCutter
@eagle, ако не беше Антон Генов цска щяха да паднат :) Защото ти сам призна за липсата на дузпа по IM ;) (evil) :D
GaN
_GaN_
@Martin_Rusev Ами какво е отношението, защото наистина и друг път съм чувал, че нашите бизнесмени нещо много претенции имали?!
Лили
k0k0s4e
E, oтивам на даскало-7 часа -4 контролни (не за друго, а защото се повтарят а единия е физическо) ужасТ :)
edge
eхх, пак се прибрах от университета само защото оная преподавателка е била болна.
Стефан Митев
Rx-Ende
Как не ми се ходи на даскало утре...Предпочитам да изимитирам болест или нещо такова, но да не ида, защото знам колко гадно ще ми е :(
дани
danyolka
Привет! На мен не ми е тъпо, че днес се работи, защото аз си работя само с 1 почивен ден...
Васко
azis
В депресия съм, ама не ми личи защото съм професионалист. Китаеца отиде в Китай, а аз отивам в Непал - нали е едно и също
Страница: 322 323 324 325 326

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата