Mariyan
По физика ме разбиха. Даскалката ме видя, че зная и ме изпита на 20 въпроса. И накрая най-нахално ми писа 5, защото не съм знаел някакви константни стойности..
Mariyan
Това, че владееш катаната(меч) перфектно, не ти дава право да сечеш наред, защото най-елитните катани остават в калъфа си.. ;]
chipsi13
Ядосана съм в момента,защото ми откраднаха едно клипче във Vbox7
wintryburning
Танцувам вътрешно, защото си издействаха време само за да ме видят..преди да замина. Обичам така!
edge
eхх, пак се прибрах от университета само защото оная преподавателка е била болна.
danyolka
Привет! На мен не ми е тъпо, че днес се работи, защото аз си работя само с 1 почивен ден...
azis
В депресия съм, ама не ми личи защото съм професионалист. Китаеца отиде в Китай, а аз отивам в Непал - нали е едно и също