dobo
...черен,злобен и дишащ като асматик.Ебати Вейдъра беше тоя арабин на Тони.И да е стиснат не ми дреме защото го порязвам с джедайския меч от глезените...
Mihaelina
Трябва да огранича интернета, трябва да огранича олигофрените, защото никой не е толкова отворен "наживо", докато online всеки келеш е "баси_гъзаря". Позьори!
yordanoff
@man0l - 2, защото 3 ме дразнеше още повече! Не мога да кача един скин... то повече време се опитвам да го кача, отколко го правих, ебаси.
fengi
ебахти безмисления ден!!! цял ден да чакаш някой да ти се обади защото трябва да свършите работа и той накрая да каже че не може,а всъщност да ходи някъде
Mariyan
Току що се прибрах от училище.. чувствам се тъпо, жега ми е, спи ми се, а утре имаме класно по БЕЛ.Но пък съм щастлив, защото утре може би ще е по-добре от днес
hippers
Майка умори две от морските свинчета, защото реши, че трябва да ги изкара на терасата. Естествено другите три си ги прибрах веднага вътре.
k0k0s4e
Напрайх си косата с бира, защото нямаше лимон хах