Търсене на постове: #Защото

Светозар Георгиев
voic4e
Всички заспахте. Е, аз ще поработя няколко часа, защото искам утре да бъда възнаграден. Лека нощ на всички :)
Светозар Георгиев
voic4e
Уф, аман от програмисти!!! Трябва Ник да зариби повече мадами за този сайт, защото ми омръзна да слушам за PHP, проекти, блогове, дизайн и други подобни :(
dobo
dobo
...черен,злобен и дишащ като асматик.Ебати Вейдъра беше тоя арабин на Тони.И да е стиснат не ми дреме защото го порязвам с джедайския меч от глезените...
Светозар Георгиев
voic4e
Излизам да се разходя, защото ако не го сторя, цяла нощ ще ми е криво, че днес не съм излизал :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
Трябва да огранича интернета, трябва да огранича олигофрените, защото никой не е толкова отворен "наживо", докато online всеки келеш е "баси_гъзаря". Позьори!
Гергана
Geri
Днес проспах почти всички часове... сигурно защото бяха "много интересни" :P
yordanoff
@man0l - 2, защото 3 ме дразнеше още повече! Не мога да кача един скин... то повече време се опитвам да го кача, отколко го правих, ебаси.
NED
Bulgarism
@zigg Честно да ти кажа ще си ги изям :D ,защото и аз мисля да си купувам.... честито за придобивката :D
Ясен Цеков
fengi
ебахти безмисления ден!!! цял ден да чакаш някой да ти се обади защото трябва да свършите работа и той накрая да каже че не може,а всъщност да ходи някъде
Михаелина Лилова
Mihaelina
Не е толкова дебела Бъни.. я има 600 гр, я не :D Малко като върви дупето си го влачи отзад, защото не може явно да го вдигне, но иначе си е ок :D
Mariyan
Току що се прибрах от училище.. чувствам се тъпо, жега ми е, спи ми се, а утре имаме класно по БЕЛ.Но пък съм щастлив, защото утре може би ще е по-добре от днес
Гергана
1211109994523061.jpg Geri
Всички спят ...пф-ужас... трябваше да намаля музиката до минимум :( защото нямам слушалки-тцтцтц :D
Михаелина Лилова
Mihaelina
@aftercollabz не е толкова естествено, защото ако разгледаш въпроса като-богат, преуспяващ,но мразен или беден и обичан, много хора са готови да спорят с теб :)
Костадин Костов
hippers
Майка умори две от морските свинчета, защото реши, че трябва да ги изкара на терасата. Естествено другите три си ги прибрах веднага вътре.
Лили
k0k0s4e
Напрайх си косата с бира, защото нямаше лимон хах
Страница: 321 322 323 324 325

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата