Anellya
Да се бях напила поне, преди да започна да ги гледам тези филми!
t0m3kk
Crede quod habes, et habes !
Anellya
Голяма любов, голямо нещо!!! Тц, тц, тц!!!
specter
Тотално блокирах, опитвах се да направя една задача по САА на С, нещо не ми се получава и незнайно защо блокирах по всеки възможен начин...
arhivatora
Новините ни днес: брутално убийство, палеж, нападение на глутница кучета.
yuliyan
Струва ли ми се, или във .net - Как направихме people.bg всеки въпрос звучи някак саркастично? xD
FromTheInside
имам въпрос. направих настройките да получавам известия при коментари и т.н., но нищо не се отбелязва в пощата. whyyy?
kitaiskia
Полезна настройка за вашия профил.Колкото повече хора го направят, толкова повече ще Ви виждат във фейсбук!
http://www.facebook.com/home.php#!/note.php?note_id=198592986818376&i...4999
t0m3kk
Междудругото снощи се сбогувах с голяма част от електронната ми музика ~ 92GB (просто в последно време не слушам Schranz и няма за к'фо да седи) ;]
disappointed
Как да избегнеш нежелани разговори...
lpetrov
станах с идеята да напцувам някого...желаещи ?
късно вече
Feb 15 2011, 01:19