Търсене на постове: #НАП

Боян
specter
Честит празник на нас влюбените, а този койко е направил програмата ми днес да трябва да съм в университета вместо при приятелката ми, да му ...
Яница
_Rainbow_
http://www.snogmarryavoid.me/chegeraut xaxa :D
bekyarov
omg the best about page ever!
http://www.technologywithpassion.com/about-us/team/
BE PREPARED!
jetjte.JPG coolpuppy
Циганска работа.. "вашето статус?"
Георги Цветанов
t0m3kk
Явно ще трябва утре да си взема някой диск, да си запиша , защото с флашката нещо не може да я направи MBR :( Чудя се дали да не пробвам с ...
Plamen Petkov
pacopetkov
Как да си направя убунтото на български?
Георги Цветанов
Dora_train_artillery_by_floydworx.jpg t0m3kk
Много добре направен 3d модел на най-голямото оръдие предвижвано на жп линии - Dora ;]
-=*****=-
shodstva014.jpg mitternacht
Което ми напомня - He's still alive, bitches :D
Светослав Стоянов
2013-BMW-Vision-Efficient-Dynamics-VED-Prices.jpg svetoslav
@sown направиха първия Vision (VED) сега явно е ред на 2-ри Vision (VCD), но тоя ми се струва още по фантастичен от първия.
kypidoncheto
Тъкмо да реша да направя нещо и о, фък, не. трябва да ми е отпаднало и да не мога да мръдна.
Георги Цветанов
t0m3kk
пф, трябва да си подредя десктопа, че пак има цифра музика свалена и други дивотии... но мисля да е по-късно :D
Our
Ourz
Ще съм благодарен на всички, които си направят труда да оставят своята интересна/смешна идея за отговор на коментарния въпрос на деня на първия епизод ;)
-=*****=-
dddd.JPG mitternacht
Голям съм кифльо :D :D:D:D Въпроса е, че посмях да направя тая простотия :D
Бахар Мустафа
axeny
Пичове всеки, който напише по нещо за http://drink.bg в блога си - на другата едно23 среща(не тази, на тази не мога да дойда), ще получи по едно голямо... :D
Sin.bg
Sinbg
Как да напишем любовно послание за Свети Валентин http://sin.bg/kak-da-napishem-lubovno-poslanie
Страница: 331 332 333 334 335

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата