t0m3kk
Снощи се напих за норматив... 3 часа... Ми то е така, кат' пия чашите на макс 3 пъти...
FromTheInside
Искам от едно клипче да си сваля само песента нa mp3-ка. Идеи как да го направя?
Anellya
И реших... Започвам да се уча да разбирам от компютри, даже схема си направих. След ... 3 години ще съм супер, хипер, мега, гига, турбо, тера разбирач!!!
Yancheto
За реалността в България: "Страхливи политици и мрънкащи избиратели" Миглена Кунева
sown
Веднъж завинаги трябва да си направя един стабилен блог.
nzhul
Ей нещо много се напълни със спамъри тука ... вземете мерки :|