Snooby
Какъв е този jump.bg... -_-'
Rx-Ende
Холишитистично ми е, направо шаш. о_O
Chocolate
Та, престраших се и аз да направя една група ;D
sandprince
Някой път направо се учудвам кви идиотизми мисля ;D
nikolincho
Ухааа направих си нов юзер за мое улеснение : ))
notexist
логично е момчетата да се възбуждат повече от дупета, от колкото цици. взе още не разбирам каква е тая мания...
Snik4er
Абе как се коментира в групите, че написах си само първия коментар и след това не мога да видя как става да постна друг (мага само да си коментирам текущия)
alex95
Много ще ме наплюете сега ама новото едно не ми харесва.. Много оплетено, прекалено много работи има и доста по-обикновенно от предишня дизайн
simsy
Май реших да си направя блог...
или във саксиите http://bit.ly/g9nwx3
Feb 04 2011, 20:22хахаха яка котка
Feb 04 2011, 20:22нда , или в саксиите
Feb 04 2011, 20:23Хах, удари стотачката с тази снимка! #epic Ще ти ходи иначе риба-кост
Feb 04 2011, 20:24мани тая риба кост .. хеаХЕАХ
Feb 04 2011, 20:25