sandprince
@Method-X ам че кък. Ний с теб например сме толкова 'флюбени
CECOOO
@Method-X "Какво имате против циганите?" "Ми.. напалм.."
Anellya
След малко ще направя най-разумното нещо от няколко дни насам и ще си легна по-рано!
nemesys
Големи мъки с тея ОС (windows, mac os x и linux). Последните дни ми взеха акълна направо ..
Soul4o
@Method-X и аз си го купих, ама много тъпо е направено. Линка към архива не е защитен по никакъв начин...
gogata2427
не сме безгрешни,но сме истински.обичаме и тези дето ни нападат,защото имаме добри души.души,които могат 'сичко да прощавЪт..