Търсене на постове: #НАП

Иван Савков
sandprince
@Method-X ам че кък. Ний с теб например сме толкова 'флюбени
Цветан Величков
CECOOO
@Method-X "Какво имате против циганите?" "Ми.. напалм.."
Цветан Величков
CECOOO
@Method-X :D обичаш ли миризмата на напалм рано сутрин
Съни
FromTheInside
ох, хич не ме бива в написването на тия тъпи мотивационни писма, някой не може ли да "удари" едно рамо :(
stedy
Датекс първи с GPRS данъчните терминали за връзка с НАП | Стеди - Касови Апарати и Електронни Везни http://bit.ly/eTZRNz (via @svejo)
Съни
FromTheInside
@coolpuppy аз за единия изпит трябва да напиша мотивационно писмо :( хич не върви...
Анелия
Anellya
След малко ще направя най-разумното нещо от няколко дни насам и ще си легна по-рано!
nemesys
@Anellya Така е. За съжаление и аз съм много разсеян напоследък.
nemesys
Големи мъки с тея ОС (windows, mac os x и linux). Последните дни ми взеха акълна направо ..
В. Сотиров
sown
@Method-X ама разбира се, че ще е по-добре :) Ще направим едно "микро" събиране някъде...
Радослав
Soul4o
@Method-X и аз си го купих, ама много тъпо е направено. Линка към архива не е защитен по никакъв начин...
Анелия
Anellya
@CECOOO Хубаво де, ще ти направя някой път!
Георги Динков
gogata2427
не сме безгрешни,но сме истински.обичаме и тези дето ни нападат,защото имаме добри души.души,които могат 'сичко да прощавЪт..
Цветан Величков
CECOOO
@hurmaqny yup... точно от това се възмущавах вечерта.. всеки сайт ся ще го напраят тъпо
Страница: 356 357 358 359 360

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата