Търсене на постове: #НАП

Съни
FromTheInside
никога не правя реклама на тъпотиите, които пиша в блога, но трябва курсовата задача да бъде написана. http://mythoughts-sunny.blogspot.com/2011/01/blog-post_19
Анелия
Anellya
@Method-X Твърде банално ми звучи, не се приема. И не казвам двсичко да ви е едно към едно, само някои от нещата. Например... замерянето с тухли.
Анелия
Anellya
@Method-X Не мога да съм зла, храсева ми. Особено това последното... "напиши ми нещо тъжно". Не името, но самата идея е добра.
Plamen Petkov
pacopetkov
@Method-X за момента не много около 7-8 минути, но имам едва по 100 посещения който предполагам че ще нарастнат. Но ще го обмисля за по напред.
Анелия
Anellya
@Method-X Ти си пристрастен, за това. Аз в незнанието си съм напълно непристрастна!
Цветан Величков
CECOOO
@Anellya а не ме кефи напиването .. просто почерпка става :D
Анелия
Anellya
@CECOOO Това предложение да се напием и после да изтрезняваме със зелев сок ли е?
Анелия
Anellya
@FromTheInside Това е първа стъпка. Заличаваш ВСИЧКО, което ти напомня за него. Може да оставиш нещо, за да видиш после колко безразлично ти е. Но едно от двете
Цветан Величков
CECOOO
@Anellya аз си направих .. не ми удобриха е-мейла.. взех друга регитрация.. качих материали и ся казаха до 2 дни ще ги удобрят.. пфф :D иначе бирата и без повод
Анелия
Anellya
@CECOOO Бих си направила и да ти я пратя, но дойда ли в търново кафето и/или бирата е от теб.
Нико Митов
Ethernet
@DMedia Ми така кажи де, може да направиме един сървар и да разцъкваме!
LiliyaDianova
няма нищо общо с последния брутален звук, който чух /беше от S600, който си позволи да направи непозволена маневра в центъра на София! :D / @blacksnoopy
kypidoncheto
С. Ч. пожелавам ви супер много любов от сега и за напред! . знам ^_^
Иван Савков
sandprince
С колегата @Soul4o направихме супер яката система за обмяна на файлове по проекти. да живее DropBox :D
Snoopy
blacksnoopy
Оха, напраих едни 14-15 км с велосипедо
Страница: 358 359 360 361 362

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата