CarreraGT
Уф, вече много сериозно ми се повдига от всичките "мъдри мисли" във ФБ и кликащите харесва ми и "много мъдро" в отговорите. Кога ли ще напсувам някого...
Anellya
Не разбирам защо на мен ми викара, заради брат ми?!?! Достатъчно ми е че всички вкъщи са ме взели на прицел и се чудят кой за какво по-напред да ми вика!!!
Anellya
@Method-X Което ми напомня за един купон в общежитието в Търново по сесйно време.
FromTheInside
курсовата работа върви добре. направо не знам от къде успях да се насиля да почна да пиша адекватни неща.
Anellya
Което ми напомня, че отдавна не съм ходила на пикник.
spaceman90
"Ако искаш да разсмееш Господ,направи си планове"
alex95
Почнвам да си пиша нов блог. Само трябва да измисля нещо изчанчено на което да го напиша. Предложения за изчанчени фреймуъркове? Гледам YII
Anellya
Защо когато най-малко очаквам всичко се оказва в пощата ми, за да ми напомни толкова уж забравени неща?