Търсене на постове: #НАП

CarreraGT
Уф, вече много сериозно ми се повдига от всичките "мъдри мисли" във ФБ и кликащите харесва ми и "много мъдро" в отговорите. Кога ли ще напсувам някого...
Съни
FromTheInside
@Anellya здравей и на теб! Ами добре върви...малко по-малко напредвам, даже днес по-бързо се наканих да пиша
Анелия
Anellya
@Nona И ще напишете книга със заглавие "изкуството да пиеш кафе". Ще го издигнете в култ. като секта. (откачам вече, извинявай)
Анелия
Anellya
@Nona Трябва да ви запозная. Мисля, че в отношението си към кафето ще си паснете. Даже можете да си направите клуб на кафеманите.
Анелия
Anellya
@Nona Което ми напомня за една картинка, на която един мъж лежи и му вливат кафе венозно.
Анелия
Anellya
@Nona Но за да ти хареса, си направила някаква аналогия със себе си.
Анелия
Anellya
Не разбирам защо на мен ми викара, заради брат ми?!?! Достатъчно ми е че всички вкъщи са ме взели на прицел и се чудят кой за какво по-напред да ми вика!!!
В. Сотиров
sown
Запалих камината, направих си чай.. Днес съм по-добре от вчера :)
Анелия
Anellya
@Method-X Което ми напомня за един купон в общежитието в Търново по сесйно време.
Съни
FromTheInside
курсовата работа върви добре. направо не знам от къде успях да се насиля да почна да пиша адекватни неща.
Анелия
Anellya
Което ми напомня, че отдавна не съм ходила на пикник.
____♂
spaceman90
‎"Ако искаш да разсмееш Господ,направи си планове"
Алекс
alex95
Почнвам да си пиша нов блог. Само трябва да измисля нещо изчанчено на което да го напиша. Предложения за изчанчени фреймуъркове? Гледам YII
Виктор
human
@Method-X хаха :) Аз съм си с windows - не крашва, работи и ми върши работа :) И така докато не спра да ползвам windows-Ки неща, като например игрите :)
Анелия
Anellya
Защо когато най-малко очаквам всичко се оказва в пощата ми, за да ми напомни толкова уж забравени неща?
Страница: 357 358 359 360 361

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата