Търсене на постове: #НАП

Анелия
Anellya
@LiliyaDianova Може и без тях, че ще ме избие на мислене, а не е хубаво. Напълно сама със себе си!!!
SkyLand
@Anellya , напълно съм съгласен за острова.
Мария
kimmie
опитвам се да докажа,въздействието на музиката в/у душата и стигнах до извода,че водата гори... има напредък... :D
Мила Цветкова
Milady
@RadialEx мда, случва се :) Този филм даже не си направих труда да го гледам, мразя Том Круз :(
CupCake^
RadialEx
@Milady ооо, и на мен... като например Knight and Day изглеждаше яко на трейлъра, а в действителност...всички яки моменти бяха единствено в трейлъра...
EmptyStreet
Пффф, не мога до го изкарам от главата ми! Някой де ми каже какво да направя!!! Ако се фрасна в стената ще помогне ли?
CupCake^
RadialEx
@semprom съчувствам ти, на мен ми се случва всеки път...ала днес за шега на съдбата си направих класното по математика, само за да се изложа по физика.. ;/
Iordan Iordanov
referatiorg
Теории и направления в психологията http://bit.ly/fwyIL9
Симона
simsy
хах, напомняш ми доброто старо време. "кое е излишното: кучка, бучка, репичка или торбичка" @LiliyaDianova :D
rups
@Method-X Ами направих си труда, обаче под IE не ми разбира кирилицата :(
lovaash
Нападения срещу адвокати
http://www.youtube.com/user/ntdbulgarian#p/u/0/LsoRzaU3yOM
CarreraGT
Моля ви, драги режисьори, направете някакъв различен музикален клип от вече установеното - мацка, която просто седи, бивайки красива. Би трябвало да е възможно.
BE PREPARED!
coolpuppy
С това ще ви поздравя днес. И не забравяйте, че дори една усмивка може да направи деня успешен.. it's up to you.
Страница: 362 363 364 365 366

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата