FromTheInside
мрънка ми се, но не знам с кое по-напред да почна..
joronedelchev
Албумът на Кание Уест е толкова як, че ми оправи настроението. Ще напиша по-подробно за него.
sown
Хъм. Защо не намирам от къде да си направя нов албум във Фб? Този новия лейаут е супер шит ама какво да се прави.
angelovarna
Едно банерче, което направих днес за nagradi.us....