Търсене на постове: #НАП

BE PREPARED!
coolpuppy
Пускам си малко от моята хубава музика. Намалавам напрежението в мен и.. oh I wanna be loved. I'm so lonely. I'm Miss Lonely.
Георги Цветанов
t0m3kk
@human хах, защо пък толкова много опити с Windows 7 на флашка... от първият път я направих да е точно както трябва :Р
Виктор
human
@alish Значи ви напъват ;D И при нас дават някакъв зор, ама не чак такъв :D
Виктор
human
След мноого формати и опити, най-накрая може и да успея да направя Bootable флашка с Windows 7 :D
Ally
alish
оле оле оле оле оле твърде много напразен ентусиазъм, оле оле оле...
semprom
хаха.. преди 2 години някъде направих една системка "xADS" и я пуснах в SourceForge.. сега гледам доста хора я ползват .. чудя се дали да започна отново работа
Васил Тошков
cloxy
Как да пробиваме без да направим целия дом в прах
http://kartene.com/blog/prah/
semprom
Направих си контролното по ЕМА ... Асинхронни двигатели .. стабилно :P
hurmaqny
Очите ми напомнят топки за тенис.
mudisoft
опала :) много добър прогрес направих с mediawiki дистрибуцията си (: скоро ще е готова за production deployment
В. Сотиров
1291760701532105.jpg sown
Хайде честит ни празник студенти! Дойде и нашия "земеделски празник" т.е. ще се направим на мутики! :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown да и аз си го направих... доста по-удобно ми се струва, освен, че не мога да видя къде са линковете, които съм публикувал до сега :)
В. Сотиров
sown
Направих си два нескуика в една чаша, взех си баничка от "Бай Бисер". Безценно! ^^
Георги Динков
gogata2427
мнооо ми е напушено 'неска настроението,супер олигоренско ми е,яко де,кво пък.. : )))
Вергил Пенков
VPenkov
@alish днес нещо много си говориш сама тук :D Иначе според мен решението е да се направиш зелена или лилава, примерно.
Страница: 378 379 380 381 382

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата