coolpuppy
Пускам си малко от моята хубава музика. Намалавам напрежението в мен и.. oh I wanna be loved. I'm so lonely. I'm Miss Lonely.
alish
оле оле оле оле оле твърде много напразен ентусиазъм, оле оле оле...
semprom
хаха.. преди 2 години някъде направих една системка "xADS" и я пуснах в SourceForge.. сега гледам доста хора я ползват .. чудя се дали да започна отново работа
cloxy
Как да пробиваме без да направим целия дом в прах
http://kartene.com/blog/prah/
hurmaqny
Очите ми напомнят топки за тенис.
sown
Направих си два нескуика в една чаша, взех си баничка от "Бай Бисер". Безценно! ^^
gogata2427
мнооо ми е напушено 'неска настроението,супер олигоренско ми е,яко де,кво пък.. : )))