Търсене на постове: #НАП

strobisto
Коледни промоции В желанието си да Ви поздравим по случай наближаващите празници, Strobisto.com реши да Ви направи и няколко подаръка
http://www.strobisto.com/use/30-plateni/88-koledni-promotzii
Георги Цветанов
t0m3kk
@Method-X и аз си го направих така... май е по-добре :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Спи ми се. Много. Искам и да поизлезна с някой любим човек и да се понапием и да подивеем.. ама нама. =/
Георги Цветанов
t0m3kk
Снощи се опитах да гледам "Четвъртият вид", но ми беше толкова тъп, че заспах... днес ще направя опит две, но по-късно :)
Петьо Пенев
_PKP_
Скоро не се бях напивал толкова че да не мога да заспа, и като легна всичко да ми се върти :D:D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Щастливо :) Напоследък има малко облаци по хубавото ми небе, но съм сигурна, че всичко ще се оправи скоро. Защото каквото и да става имам страхотен човек до мен
Алекс
alex95
@aviatrix Абсолютно всичко в M$ е с някаква парична/зарибителна цел. Те няма да направят нищо просто за да го пуснат на другите да го ползват като open source
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@drgigguls и общо взето майкрософт напоследък правят доста OS неща , или поне помагат :) което изобщо не е лошо :)
mudisoft
днеска напраихме финалния sales pitch. добре се получи. стигнахме до заключението, че една колежка има "mild retardation" :D : D :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Хихи, направих си скриптчето посредством ajax! Получи се точно това, което искам и си работи перфектно... (щастлив идиот) :D
Димитър
svenxxx
Йеее платих си интернета, даже си поисках да ми направят IP-то статично. Между другото, честит имен ден на всички именници!
Иво Станков
stankoff
Колко интересно... много хора ползват услугите на Foursquare/Vivo, а никой не иска да напише защо реално го прави и каква е ползата...
http://www.ivostankov.net/2010/12/05/about-foursquare-vivo/
Иван Савков
sandprince
@aviatrix дааа..аз смятам се напия тогава интересно как ще бачкам :D
Georgieff
Guest :D бях го направил преди 6-7 години, сега като се зачета ми става смешно :) @sandprince
Georgieff
Абе направих си нов рег и не ме пуска да влизам в форума и да си оправя профила. А съм си активирал потребители. Да знаеш защо ? :) @sandprince
Страница: 379 380 381 382 383

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата