Търсене на постове: #НАП

Георги Цветанов
t0m3kk
мале направо ще ми се пръсне главата... дано ми мине за после, че ще празнуваме рожден ден :D пък и да не мине, пак ще празнуваме :D
Georgieff
В събота в София по работа...еми то пак не остана време да си почина ! Една неделя...за какво по-напред ?
В. Сотиров
sown
Регистрирах се в нова бг социална мрежа наподобяващя фб. :D People.bg
Георги Цветанов
t0m3kk
Тоя SQL още колко има да го работя... направо ще побелея (няма да казвам, че ще брадясъм, защото в момента съм достатъчно брадат :D)
Вергил Пенков
VPenkov
@alex95 направо да ти се иска да го reboot-неш :)
Георги Цветанов
t0m3kk
хахаха ебати болната работа е т'фа :D промива ти мозъка направо, но наистина е вярно де'а :D
Snoopy
blacksnoopy
Най-обичам с бира да се напивам
Георги Цветанов
t0m3kk
@bgdn т'фа дет' не знаех как да го направя вече го направих... сега ми остана лесното :)
kmkapkovo
Напоителни системи - изграждане и проектиране. Капково напояване на лозя, овошки и зеленчуци, поливане, полско дъждуване, помпи, филтри, фитинги, полиетиленови
http://kmkapkovo.com/
Георги Цветанов
t0m3kk
Махнах всички html тагове освен <br />-тата, за да мога после да ги заменя с n :) Но това ще го направя като се прибера, ся не ми се занимава... ;]
Георги Цветанов
t0m3kk
@Method-X ами това ще стане с <br />, но с <a></а> - е напълно безполезно, защото всеки линк е различен :)
шУс!
notexist
@miss-impossible хаха, напълно е възможно и това да направя :Р какво такова, аз готвя, другите ядат :Д
LiliyaDianova
Мислех, че ще направят нещо, но уви... Сега остава да стискаме палци за чорбарите :)) @joronedelchev
Snoopy
blacksnoopy
Приключих с курсовата. Сега трябва да направя презентация към нея
Иван Савков
sandprince
@_PKP_ looks cool. което ми напомня че не съм правил нищо скоро на cinema-та. изоствама damn.. :D
Страница: 381 382 383 384 385

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата