bgdn
@Method-X анджък... хората направили и услуга (клонинг на Групон), ама никой не е пророк в собствената си страна - от мен да го знаеш...
svil4ok
Написах си курсовата по САА и осъзнах, че подходът ми е грешен. Утре File -> New и на ново
t0m3kk
@drgigguls за WT направо се отчайвам от този форум... язък, че едно време ме мързеше да чета, за да уча и всичко го правих с опити...
svenxxx
3D монитор, за който не са необходими очила - технологията напредва!
http://www.download.bg/index.php?cls=news&mtd=single&id=569203
mitternacht
Най-мразя некадърно, скапано, тъпо направени субтитри от някакви идиоти които пишат точно обратното на това, което се казва.
mitternacht
Голяма дилема е когато се чудиш дали да нае*еш, зае*еш, разревеш или просто да не обръщаш внимание. А аз съм такваз добра душа, че бих направил само първото.