Търсене на постове: #НАП

Георги Цветанов
t0m3kk
@Method-X точно за това се дразня, защото до преди време въобще нямаше такива работи... ако са искали да рекламират да напляскат 6 позиции и да живеят :)
Peter Nikolow
bgdn
@Method-X анджък... хората направили и услуга (клонинг на Групон), ама никой не е пророк в собствената си страна - от мен да го знаеш...
Snoopy
blacksnoopy
@FromTheInside я ми пиши в скайп, че не се сещам как си се написала :D
Радослав
Soul4o
@sandprince как ме държиш в напрежение само... кажи поне положително или отрицателно е :)
Свилен Попов
svil4ok
Написах си курсовата по САА и осъзнах, че подходът ми е грешен. Утре File -> New и на ново
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist теб те мързи, а аз още одеве като се прибрах я направих тая работа... свинският врат си е яката ра'ота, брат ;]
Георги Цветанов
t0m3kk
@drgigguls за WT направо се отчайвам от този форум... язък, че едно време ме мързеше да чета, за да уча и всичко го правих с опити...
Съни
FromTheInside
@Millita и аз искам така да направя :D
Съни
FromTheInside
как искам да изтрия фейсбук, но докато още не ме изтрил нещо ми е трудно да го направя :D
Алекс
alex95
След 5 неуспешни опита да инсталира Уиндоус Куентин Тарантино написал сценария на филма "Убий Бил" :)
Димитър
svenxxx
3D монитор, за който не са необходими очила - технологията напредва!
http://www.download.bg/index.php?cls=news&mtd=single&id=569203
-=*****=-
mitternacht
Най-мразя некадърно, скапано, тъпо направени субтитри от някакви идиоти които пишат точно обратното на това, което се казва.
Стефан Митев
Rx-Ende
Чудя се дали да не купя една уебкамерка от DX за 4 долара и да си направя наблюдателна система за двора. :D
-=*****=-
mitternacht
Голяма дилема е когато се чудиш дали да нае*еш, зае*еш, разревеш или просто да не обръщаш внимание. А аз съм такваз добра душа, че бих направил само първото.
Georgieff
Т'ва форумче докато го стегна напълно доста зор видях :)
Страница: 380 381 382 383 384

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата