tsonchev
Чернобилска поезия: Хей ръчички, хей ги пет, три отзад и две отпред!
eddy
Абе, днес след работа си взех една франзела, от която изядох 1/2, по пътя една просеща циганка ми поиска ст. за хляб и реших да й дам останалата 1/2 и тя
dandelion
Кацам след (само) 5 часа полет и той ми съобщава, че е купил сладоледената машина за която ми врънка от 2год. , че иска. Това е... Пробирам се с куче!!!
dandelion
Утре летя за България ама не съобразих, че кацам 2 през нощта и няма да мога да взема автобуса от Букурещ за Русе.. Ще му мисля днес..
eMkyyy
Съдбовен въпрос - Апартамент в градът или къща на 15 минути от градът ? Какво бихте избрали ?
dandelion
Имам до днес да реша - да купя ли гушкащите се крокодили за 180лв... Не е като да нямам маски от различни държави по стените ама е яка.. Не знам
mitternacht
Момичета, кой мъж би могъл да ви свали, само като ви каже "здрасти!" ? Момчета, коя е най-секси мацката, за която се сещате в момента?
blacksnoopy
За първи път днес по-дълъг трип с колелото - до Самоков и обратно (докато скъсах веригата)
dandelion
По-хубави котета от гепардите няма!
mitternacht
С какво бихте се занимавали/какво бихте правили, ако бъдещето ви е абсолютно подсигурено финансово?
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
Хаха
Aug 25 2016, 21:19
Aug 25 2016, 22:41Честно, така се смях вчера в офиса, че нямах въздух да го изпея, за да разберат и другите на какво се хиля

Aug 26 2016, 11:29