FromTheInside
Жегата ме мори, безсънието още повече.
notexist
Някой тук с логично обяснение, как се случва това месечното ми обезщетение за болнични е 10лв? (за цял месец болничен)
blacksnoopy
Бягането малко ми омръзна, ще ставам дуатлонист
aviatrix
когато единия от 2-мата сис админи е в отпуска, а втория цял ден не може да настрои 2 машини да са зад load balancer...
notexist
Преди пет месеца си поръчах мъниста, взеха че блокираха акаунта на човека, който ми ги поръча. За това не обичам да пазаря от интернет.
eddy
тц, няма пари, но 90% от хотелите в близост до брега на морето са заети, оптимистично
dandelion
Няма ли как да не е 42 градуса 6 вечерта..
nemesys
Ето от къде са откраднали идеята загорка.
няма по-лошо нещо от това
Jul 13 2016, 09:40tell me about it, днес се живее ама вчета беше 50 градуса
Jul 13 2016, 15:18Добре че напоследък се напивам и по-лесно заспивам
Jul 14 2016, 00:32